Hakkımızda

İnternet üzerinden alışveriş dünyasına yeni ve farklı bir değer katmak, internet kullanıcılarını kişisel bakım ve sağlıklı yaşam alanında geniş yelpazede yenilikçi ürün seçenekleri ile tanıştırmak için 2017 yılında yola çıktık.

Günden güne büyüdüğümüz bu yolda sektörün güvenilir dermokozmetik ürünlerini en iyi hizmet kalitesi, tedarik ağı, hızlı çözümler ve eczane güvencesi ile sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Sitemizde bulunan tüm kişisel bakım ve sağlıklı yaşam ürünler uzmanların onayından geçen güvenli ürünlerdir.

Ürün kategorileri olarak cilt bakımı, yüz bakımı, saç bakımı, makyaj ürünleri, tırnak bakım ürünleri, güneş ürünleri, erkek bakımı, ağız diş bakımı, anne bebek ürünleri ve parfüm kategorileri bulunan Dermosepet.com’da cildinizin sağlığı ve bakımı için yüzlerce ürüne en uygun fiyatla ulaşırsınız.

Hızlı ve güvenli teslimat anlayışımız ve geniş stoklarımız ile mümkün olan en kısa sürede sitemizden aldığınız ürünleri kullanmaya başlarsınız.

Güvenilir ve kurumsal bir firma olmanın bilincini eczacılık deneyimimizle birleştirerek her türlü sorununuza çözüm ürettiğimiz ve cilt sağlığınız için geniş çapta ürün sunduğumuz bu yolda birlikte büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Ünvanı: Oben İlaç Medikal Kozmetik Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 3. Sokak No:61/A Esenler – İstanbul

Eposta: iletisim@oben.com.tr

Tel: 0212 438 38 24